Obsah:

Antonio Cairoli a Jeffrey Herlings začínají psát svá jména k titulům MX1 a MX2 v Lieropu (Holandsko)

Ještě jednou Antonio Cairoli na MX1 a Jeffrey herlings na MX2 jsou uděleny s naprostou a ohromující autoritou ve dvou kolech sporných v Velká cena Lierop, v písečných zemích Holandska, které hostily předposlední jmenování Mistrovství světa v motokrosu 2012. S těmito 50 body přibylo k jeho již ztraceným účtům a při absenci pouze hrát dva testy oba převyšují počet 70 bodů výhoda na druhé klasifikované ve svých příslušných kategoriích, čímž bylo zcela jasné, že pokud chce titul vyhrát někdo jiný než oni, bude se muset paktovat s mužem, který je červený, s rohy a ocasem.

MX1: Antonio Cairoli chodí po Holandsku

Antonio Cairoli Leirop

Muž, který vyrábí plakety na trofejích, které Youthstream připravuje Mistrovství světa v motokrosu by to mělo být snadné, obě kategorie jsou jasně dominoval dvěma muži, kteří se zejména v této poslední třetině šampionátu dobře předvádějí. Antonio Cairoli v MX1 Znovu zvítězil, vyhrál oba závody na písčitém terénu okruhu Lierop.

Ital z Red Bull KTM Factory Racing už vyhrál dvaapadesát podniků Světového poháru a přesto si stále dovoluje luxus předpokládat chyby spáchaný na začátku dvou kol, jak je uvedeno na konci testu. V prvním zpočátku obviňoval bolest v předloktí, která ho trápila, dokud se v půlce rukávu nezačal cítit lépe, a ve druhém utrpěl tvrdý pád v oblasti dubín. Ale jak jsou tito muži jiného druhu, vyšlo najevo překonat a pohodlně vyhrát oba rukávy.

Ken De Dycker Lierop

Ken De Dycker Ke svému parťákovi byl dobrým panošem oficiální tým KTM a dostal se do boje o stupně vítězů, aby odečetl body Clementu Desalleovi. Takže De Dycker by podepsal dobrý víkend s a třetí a druhé místo Vytáhli ho na druhý stupínek pódia a potvrdili dobrou techniku, kterou Belgičané vždy předvádějí na sypkém písku, to je v jejich domovině denní chléb.

The Třetí ve sporu byl Estonec Tanel leok který byl velmi spokojen poté, co znovu navštívil pódium od poslední doby v roce 2010 Rockstar Energy Suzuki World Neukazuje konzistenci nezbytnou k tomu, aby byl v této sezóně v čele žebříčku kvůli zraněním, ale čas od času nám dá pozoruhodné výkony. Na oba rukávy Leok musel bojovat a postoupit z devátého místa v prvním závodě se dostal na čtvrté místo, podlehl De Dyckerovu tlaku a ve druhém skončil na třetím místě.

Tanel Leok Lierop

Špatný víkend pro pronásledovatele Antonia Cairoliho v celkové klasifikaci, Clement Desalle. Stále se zotavuje ze zranění potlučená ruka Belgičan nechtěl dát titul na talíř Cairolimu, a tak i přes bolest odjel, aby bodoval a zabránil mu být vyhlášen šampionem. Nepříjemnosti byly znatelné a po neúspěchu v prvním kole a čtvrtém místě na konci. bolest ho přiměla postoupit na šesté místo. Ve druhé rozjížďce šel lépe a propadl se na třetí místo, ale opět se objevily nepříjemnosti a propadl se sedmé místo končící na a konečná šestá.

Jonathan Barragán měl velmi špatný víkend a odjel z první jízdy bez bodů poté, co dopadl na zem silnou ranou do kotníku, když se srazil s Marcem De Reuverem. Ve druhém se rozhodl vyjet s bolavým kotníkem a dostal se na desáté místo, což v poměrně šedém víkendu poznamenalo barvu.