SES TT Zero 2012 nahrazuje FIM e-Power

Co se děje v závodech elektrických motocyklů? Zatímco na jedné straně Isle of Man SES TT Zero Potvrzují, že na startovním roštu bude 18 motocyklů, elektrického závodu konaného současně s 76. Bol d'Or se zúčastnily pouze tři motocykly. Brzy lodí je největší rozdíl mezi těmito dvěma závody v tom, že jeden je organizován podle předpisů FIM e-Power (závod Bol d'Or), zatímco druhý se koná pod záštitou organizace SES TT Zero. Obě organizace zahájily mistrovství světa elektrických motocyklů v roce 2010, ale v roce 2011 se rozhodli své úsilí rozdělit. Komu se daří zatraktivnit svůj šampionát, je jasné.

Kromě toho, že je to zajímavější, k neoficiální účasti všemocné Hondy prostřednictvím Mugen Shinden musíme přidat nedávno potvrzené z Bournemouth Kawasaki / Zytek Automotive. Že nastoupí s motocyklem postaveným na Kawasaki ZX-10R vhodně elektrifikovaným, aby dal maximum v závodě návratu na Mountain Course of Isle of Man. Motocykl, který byl již v registraci loni, ale byl stažen v Poslední chvíli.

Bude toto úsilí japonských továren stačit k tomu, aby porazily vítězný MotoCzysz v roce 2011? Vy V průměru pojede 100 mph (Přibližně 160 km/h), abyste vyhráli cenu 10 000 GBP? Ve středu 6. června zanecháme pochybnosti.