Obsah:

Mistrovství světa enduro v hale 2010, druhé kolo: Itálie

Anonim

Druhé kolo mistrovství světa halového endura bylo ze strany Poláka opět absolutní tyranií Taddy blazusiak, který opět bral vítězství ve třech setech před Španělem Ivánem Cervantesem a Švédem Joakimem Ljunggrenem.

I když po dotyku s jiným pilotem před čtrnácti dny na testu v Sheffieldu trochu kulhal z jednoho kolena. Pro veřejnost opravdu atraktivní trasa nechala piloty vyčerpané, s mnohem větší tvrdostí než v Anglii.

pódium
pódium

Nejlepší čas tréninků měl Polák s rozdílem více než čtyř a půl vteřiny na Ljunggrena a Méa. Lampkin, Jarvis a Ahola zaostali za Polákem o více než šest sekund a Cervantes, jeden z favoritů diváků, byl osmý.

První rukáv:

V prvním finále, Taddy Vyšel jako blesk a vedl rozjížďku od začátku do konce, následován bojovníkem Cervantesem, který viděl, že není možné získat zpět zem z Poláka. Brit Dougie Lampkin byl třetí poté, co znovu získal pozici, nejprve Méo a později jeho krajan Graham Jarvis.

Taddy blazusiak

Druhý rukáv:

Velmi skvělé druhé finále, s dobrým startem od Cervantese a problémy Blazusiak, s pádem, který ho zdržel. Polák KTM však ručník nehodil a začal zotavování, které ho vedlo k předjetí Ivana v posledním z pěti kol finále. Ljunggren obsadil prozatímní pódium, zatímco Lampkin byl tentokrát čtvrtý. Dani Gibert měl skvělé finále, když byl šestý, před Aholou.

Ivan Cervantes

Třetí rukáv:

V posledním finále se opakoval dobrý start od Ivána, ale Blazusiak Chytit Katalánce, který se spokojil s další druhou pozicí, netrvalo tak dlouho. Fin Mika Ahola dosáhl svého dosud nejlepšího výsledku v poháru s dobře vypracovanou třetí pozicí. Ljunggren skončil čtvrtý a Lampkin za ním, celkově čtvrté místo pro noc. Poslední pódium tvořili Blazusiak, Cervantes a Ljunggren.

V předběžné klasifikaci šampionátu Blazusiak zvyšuje svou výhodu před druhým, kterým je nyní Cervantes, protože Brown se nezúčastnil Janova. 32 bodů výhody umožní absolvovat další test, Vigo, s trochou klidu. Ljunggren se vyšplhal na provizorní třetí místo a nahradil tak Jarvise, který je čtvrtý.