Rubén Fernández a Ander Valentín zvítězili ve Valdemorillu

Jak jsme vám již řekli, Red Bull MX Mud Kids se včera konal ve Valdemorillo. The studené a ledové bahno Proměnili madridskou trať v těžký terén pro trénink motokrosu, ale mladí řidiči necouvli a utíkali vyhrát závod a motocykl KTM, což byla konečná cena v každé ze dvou kategorií.

Nejmladší vyjeli na trať potěr. V této kategorii je Vyhrál Rubén Fernández z Viga ke zbytku, což ukazuje, proč je ve svých 9 letech referenčním pilotem svého věku v Galicii a ve zbytku Španělska. Za ním skvělí Manuel Prieto, 10 let, a Oscar Martínez z Madridu uzavřeli stupně vítězů.

O něco starší byly děti z kategorie slibů. V tomhle vítězství si odnesl Ander Valentín, který proletěl nad madridským okruhem. Druhý skončil Alejandro Serrano ze Zaragozy a stupně vítězů uzavřel Iker Larrañada de Victoria.

Těchto šest pilotů převážilo 59 účastníkůa odnesli si domů pěkné ocenění. Vítězové obdrželi KTM 65 a 85 ccm a stejně jako ostatní pódiové členy také dostali ochranný systém Leatt Brace.

Když jsem viděl, co bylo vidět ve Valdemorillově kariéře, I Zapíšu si jejich jména, protože jistě za pár let budou protagonisty národního i mezinárodního motokrosu.